Začnite od začiatku a napíšte si konečne svoj nový príbeh


...a je to tu! Ak ste sa práve teraz dostali až sem, tak Vám pravdepodobne niečo chýba. Môžeme byť k sebe úplne úprimní a povedať si pravdu, že tým niečo bude najskôr niekto koho hľadáte a podľa všetkého by ste toho neznámeho či neznámu chceli už konečne nájsť, len Vaše pokusy boli a sú neustále márne. Možno ste človek, ktorý skúša zoznamku za zoznamkou, ale stále sa cítite osamelý, alebo to beriete už len ako svoju poslednú zúfalú možnosť skrz toho, že v reálnom svete nemôžete a neviete nájsť nového priateľa, partnera či len niekoho na príjemnú konverzáciu. Nebudeme si klamať, ale väčšinou sú na všetkých zoznamkách stále tí istí ľudia a tak tomu môže byť aj tu, čo samozrejme nevylučujeme. Teraz určite premýšľate nad tým, že prečo sa tu mám vôbec zaregistrovať, keď tu nájdem to isté čo na iných podobných zoznamkách a zoznamovacích portáloch.

Odpoveď je ale v skutku úplne jednoduchá. Na tejto zoznamke tu nie ste pre zoznamku a jej záujmy, ale ona je tu v prvom rade pre Vás. Tento zoznamovací portál je postavaný tak aby zaujal Vášho potencionálneho a seriózneho partnera či priateľa. Chceme hlavne to, aby ste sa tu cítili čo najpohodlnejšie ako pri vyhľadávaní, tak aj pri komunikovaní s druhými ľuďmi. Systém sa nebude snažiť zodrať Vás z peňazí ako tomu býva na väčšine zoznamkách, využívanie tejto zoznamky je úplne ZADARMO, neplatíte tu žiadne poplatky za členstvo, alebo za to aby ste vôbec s niekým mohli komunikovať. Čiže sa tu budú pohybovať hlavne vyzretý ľudia čo hľadajú niečo skutočne seriózne. S veľkou pravdepodobnosťou tu nenájdete nejakých adolescentov, lebo takúto skupinu ľudí tu nemá čo zaujať. Nedokážem nikomu zaručiť to, že sa Vám niekto ozve a na 100% si tu svojho budúceho partnera či priateľa nájdete, to je už len na Vás a hlavne vo Vás.

Dlhodobá samota vraj zvyšuje riziko smrti rovnako ako fajčenie a taktiež chronicky osamelým ľuďom vraj funguje horšie imunitný a kardiovaskulárny systém, tak prečo s tým už konečne niečo nespraviť? Najjednoduchším riešením je si nájsť partnera, ale pýtate sa ako na to, keď v dnešnom ubehanom svete nemáme pomaly čas ani sami na seba. Čiže sa oplatí spojiť s ľuďmi, ktorí vzťah otvorene ponúkajú alebo ho naopak cielene hľadajú a od toho tu je tento zoznamovací portál, tak neváhajte dlho kým Vás niekto nepredbehne a napíšte si aj vy svoj príbeh. Budeme veľmi radi a hlavne nás to bude nesmierne tešiť ak si každý člen tejto zoznamky nájde čo najskôr to čo hľadá.

Pokiaľ chcete mať čo najlepšiu bilanciu pri zoznamovaní, tak buďte hlavne sami sebou. Snažte sa druhých zaujať svojimi kladnými vlastnosťami, ale tiež neodsudzujte ľudí hneď dopredu a plno ďalších vecí o ktorých tu vždy nájdete nové a nové články s radami a tipmi ako na to. Internetové zoznamovanie sa ale samozrejme prináša aj určité riziká ako z Vás môže niekto vymámiť akékoľvek informácie, ktoré môže proti Vám použiť, resp. zneužiť. Preto sa majte vždy na pozore, v žiadnom prípade nikdy neposielajte nikomu dopredu Vaše osobné informácie ako celé meno a priezvisko, telefónne číslo, adresu, číslo bankového účtu, či iné informácie ktoré by ste považovali za svoje osobné a dôverné, ktoré by Vám mohli uškodiť.

Z toho dôvodu sme hľadeli aj na nejakú bezpečnosť a na tejto zoznamke si môžete chrániť svoje súkromie. So skúseností môžem napísať, že veľa ľudí sa bojí zverejňovať svoju fotku aby ich nenašli náhodou ich priatelia a mali z nich v škole, či v práci posmech, že zo zúfalstva skončili na nejakej zoznamke. Tu sme pre Vás pripravili možnosť nastaviť si, kto Vašu profilovú fotku môže vidieť a najvyšším stupňom oprávnenia je možnosť zobraziť Vašu fotografiu len svojím obľúbeným členom, čiže ak si s niekým veľmi dobre rozumiete pri dopisovaní si a máte z daného človeka aj dobrý pocit, tak si ho jednoducho pridáte medzi obľúbených členov a hneď uvidí ako vyzeráte. Profilová fotka tvorí vyše 50% šancu pre rýchlejšie zoznámenie sa. Funkcionalita celej zoznamky je postavená tak, aby bola čo najviac prívetivá a prehľadná bežnému užívateľovi, bol tu kladený dôraz ako na použiteľnosť, tak aj na bezpečnosť. V prípade nejakých otázok nás môžete vždy kontaktovať na kontakt@qlp.sk.

Tak hor sa do zoznamovania a hľadania si nových priateľov, či osudovej lásky, Váš príbeh si musíte napísať sami, nikto to za Vás neurobí.
Článok bol zobrazený 2447 krát a obsahuje 712 slov Pridané 1. marca 2015

0,024s, 7q, 3,15mb